W Beatrice Przed w dystopii Chicago, społeczeństwo jest podzielone na

pięć frakcji, z których każda poświęcona uprawie danej cnoty Candor (uczciwy), zaparcia (bezinteresowna), Dauntless (dzielny), Amityinteligentny).

Na

wyznaczony dzień każdego roku, wszystkich szesnastu-latków musi wybrać frakcję, do której będą poświęcić resztę swojego życia. Beatrice, decyzja jest między pobyt z rodziną i byt, który jest naprawdę, że nie można mieć obu.

Więc ona dokonuje wyboru, który zaskakuje wszystkich, w tym herself.During wysoce konkurencyjnym inicjacji, który następuje, zmienia nazwę Beatrice się Tris i stara się ustalić, kto jej przyjaciele

są naprawdę i gdzie dokładnie, romans z czasem fascynujące, chłopak czasem irytujące pasuje do życia, że u200bu200bjest wybrany. Ale Tris posiada również sekret, że jest ukrywane przed wszystkim dlatego,

że był ostrzeżony może oznaczać śmierć. I tak jak odkrywa się konfliktu, który grozi jej rozwikłać pozornie idealnym społeczeństwie, usłyszała również, że jej sekret może jej pomóc uratować tych, których kocha. . . lub może zniszczyć her.Debut autora Veronica wpada Roth na scenę literacką pierwsza książka w Rozbieżne serii dystopii thrillery wypełnione elektryzujące decyzji, zdrady serce, konsekwencje oszałamiające, i romans nieoczekiwane.
Amazon Sales Rank: # 319 w Książki publikacji: 03.05.2011

Data wydania: 03.05.2011 Język oryginału:

angielski Ilość przedmiotów: 1 Oprawa: Książki 496 stron